На Уманщині ремонтують дорогу державного значення: водіїв просять рухатися об’їзною

На Уманщині ремонтують дорогу державного значення: водіїв просять рухатися об’їзною

З 7 липня рух автотранспорту на автодорозі державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка на ділянці км 535+690 в Уманському районі у зв’язку з проведенням ремонтних робіт здійснюється виключно по влаштованій поруч тимчасовій об’їзній дорозі.

Про це повідомила прес-служба САД у Черкаській області.

Розпочалися роботи із реконструкції шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього на автомобільній дорозі державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка на ділянці км 535+690 в Уманському районі.


Тимчасова об’їзна дорога має дві смуги руху, її довжина – 1 км, знаходитися вона поруч із автодорогою М-12, на ній влаштовано асфальтобетонне покриття для зручності водіїв та забезпечення руху усіх видів транспорту.


Для забезпечення безпеки руху на автодорозі М-12 розміщено необхідні тимчасові дорожні знаки, інформаційні панно та інші технічні засоби організації руху (відповідно до Схеми об’їзду, погодженої з Управлінням патрульної поліції у Черкаській області).

Служба автомобільних доріг у Черкаській області рекомендує водіям заздалегідь планувати свій маршрут, враховуючи дану інформацію, та з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт.

Залиште коментар