На Уманщині на час ремонту перекриють міст

На Уманщині на час ремонту перекриють міст

У селі Сушківка Уманського району на час ремонту закриють для руху автотранспорту міст на дорозі Т-24-16. Про це повідомляє прес-служба САД у Черкаській області.

На автомобільній дорозі Т-24-16 /М-12/-Сушківка-Вільшана-Слобідка-Рогова-Перегонівка на ділянці км 5+560, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, в Уманському районі з 4 липня розпочнуться роботи з поточного середнього ремонту мосту через притоку річки Уманки. Під час проведення ремонтних робіт передбачено повне закриття руху через штучну споруду.

Поточний середній ремонт мосту передбачає влаштування нової прогонової будови мосту, влаштування водовідведення, облаштування тротуару, влаштування нового бар’єрного та перильного огородження, нанесення дорожньої розмітки. Також буде влаштовано нове асфальтобетонне покриття на підходах до шляхопроводу, встановлено нові дорожні знаки.

На автодорозі Т-24-16 облаштують необхідні тимчасові дорожні знаки, інформаційні панно та інші технічні засоби організації руху (відповідно до Схеми об’їзду, погодженої з Управлінням патрульної поліції у Черкаській області). Згідно погодженої з Управлінням патрульної поліції в Черкаській області схеми рух транспортних засобів буде організовано автодорогою загального користування місцевого значення О 241510 Бабанка-Коржовий Кут-Дубова-Острівець-Рогова з встановленням відповідних дорожніх знаків.
Роботи з поточного середнього ремонту мосту будуть завершені до кінця 2019 року.

Залиште коментар