На водоймах Черкащини розпочинається нерестова заборона

На основних водоймах Черкащини нерестова заборона діятиме з 1 квітня до 20 травня. Не території Кременчуцького водосховища – з 8 квітня до 16 червня.

Про це повідомив начальник Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства в Черкаській області Віктор Іванько.

Риболовля у цей період дозволяється лише з берега, за межами нерестовищ, гачковими знаряддями вилову з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою.

Під час нересту забороняється пересування на водоймах всіх транспортних засобів чи моторних суден, за виключенням суден, які використовуються органами рибоохорони та іншими уповноваженими органами державної влади. Забороняється також здійснення промислового рибальства та підводного полювання.

За недотримання вимог передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності, а також відшкодування завданих рибному господарству збитків. У нерестовий період рибоохорона у посиленому режимі здійснює контроль на водоймах.

Джерело: Про все

Залиште коментар