На засіданні черкаського міськвиконкому сперечалися щодо колеса огляду

На засіданні черкаського міськвиконкому сперечалися щодо колеса огляду

Чи буде безпечним новий атракціон “колесо огляду”? Таке питання обговорили під час засідання черкаського міськвиконкому.

Учора під час ранкової наради начальник управління ДАБК Борис Євмина зауважив, що є певні технічні помилки у фундаменті атракціону, які потрібно виправити.

Заступник міського голови Юрій Ботнар звинуватив Євмину у політичному переслідуванні “свободівців” і навмисному затягуванні процесу монтажу.

Натомість начальник управління заявив, що не казав, що колесо не буде встановлене, натомість висловив припущення, що це не буде зроблено у заявлений строк – до початку липня, адже наявні недоліки потрібно усунути.

Директор КП “Дирекція парків” Андрій Куча зазначив, що підрядник, який монтує колесо, стверджує, що встигне виконати усі роботи за сприятливих умов.

Поедставник будівельної організації, присутній на виконкомі, запевнив, що фундамент, на який буде встановлено колесо, є міцним і відповідає європейським нормам.

Нагадаємо, атракціон, який встановлюють у парку “Сосновий бір” у Черкасах, буде 30 м заввишки. Його відкриття заплановане на липень цього року.

Залиште коментар