На засідання бюджетної комісії Черкаської міськради прийшло троє депутатів

На засідання бюджетної комісії Черкаської міськради прийшло троє депутатів

Сьогодні на 11.00 у Черкаській міській раді мало відбутися засідання бюджетної комісії. Утім кворум не зібрався. Прийшло усього три депутати: голова комісії Юрій Тренкін та два його колеги по фракції ВО «Батьківщина» – Роман Діскант та Олексій Мельник.

Законом дозволяється розглядати деякі питання навіть при відсутності кворуму, тож «батьківщинівці» вирішили попрацювати.

Було розглянуто та направлено на розгляд сесії декілька важливих питань. Зокрема, низка петицій: щодо встановлення світлофорів на перехрестях вулиць Надпільна-Різдвяна, Надпільна-Юрія Іллєнка, Благовісна-Юрія Іллєнка, Благовісна-Різдвяна, Чехова-Нарбутівська; щодо облаштування дитячого майданчика біля будинку №38 по вул.Сумгаїтській; щодо встановлення пристроїв примусового зниження швидкості руху транспорту у Південно-Західному районі м.Черкаси; щодо ремонту прибудинкової дороги біля будинків за адресами вул..Гетьмана Сагайдачного,223,225, 229 та вул..Симиренківська, 33; щодо реконструкції пішохідного мосту в м-ні Лісовий. Також на розгляд сесії передали проект рішення про затвердження міської програми «Черкаські таланти» на 2021-2025 роки та ін.

Зазначимо, що проведення сесії міської ради планувалося на 22 жовтня. Утім його відмінили. Тож розглядати ці та інші питання, скоріше за все, будуть депутати вже іншої каденції.

Залиште коментар