На земельних торгах у листопаді на Черкащині продали землі на 3 млн.грн.

На земельних торгах у листопаді на Черкащині продали землі на 3 млн.грн.

У листопаді 2018 року за результатами земельних торгів, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області, передано в користування аграріям 6 ділянок загальною площею понад 249,3 га, які розташовані в Чигиринському й Жашківському районах. Цю землю передано в користування на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Річна орендна плата за всі земельні ділянки збільшилась із 705,5 тис. грн до 3 млн 65 тис. грн.

Під час проведення аукціонів найдорожче продано права оренди земельної ділянки площею 14,2 га в адмінмежах Галаганівської сільської ради Чигиринського району. Щорічна плата за неї зросла до 135,7% від нормативної грошової оцінки землі (НГО), у грошовому еквіваленті – 149,4 тис. грн, стартова ціна лота була лише 8,8 тис. грн.

В адмінмежах Трушівської сільської ради цього ж району продано права оренди земельної ділянки площею143,3 га за 41,28% від НГО. Віднині щороку за цю ділянку інвестор сплачуватиме до бюджету сільради 2 млн 153 тис. грн (початкова вартість оренди була 417 тис. грн).

За інформацією ГУ Держгеокадастру у Черкаській області

Залиште коментар