На Жашківщині ремонтують дорогу у напрямку Одеси

На Жашківщині ремонтують дорогу у напрямку Одеси

На автодорозі М-05 Київ-Одеса на ділянці км 143+028 – км 152+918 у Жашківському районі на правому проїзді (у напрямку Одеси), на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, продовжуються роботи з поточного середнього ремонту. 

Підрядною організацією завершуються роботи із влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття ЩМА-20. Тривають роботи із влаштування верхнього шару асфальтобетону на з’їздах з автодороги.
Під час проведення поточного середнього ремонту ділянки автодороги М-05 проведено укріплення та підсилення існуючого дорожнього одягу, укріплено узбіччя та влаштовано водовідведення з проїзної частини автодороги. Буде влаштовано новий вирівнюючий та верхній шар асфальтобетонного покриття, з’їзди з автодороги, влаштовано дорожню розмітку, встановлено нові дорожні знаки.

Технічний нагляд за проведенням робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Після завершення робіт на правому проїзді (у напрямку Одеси), роботи розпочнуться на лівому проїзді (у напрямку Києва).

У зв’язку з проведенням поточного середнього ремонту ділянки автодороги М-05 Київ-Одеса, з 4 березня рух транспорту правим проїздом на ділянці км 143+028 – км 152+918 у Жашківському районі (у напрямку Одеси) перекрито, і відбувається по лівому проїзду у реверсному режимі. На автодорозі М-05 облаштовано необхідні тимчасові дорожні знаки, інформаційні панно та інші технічні засоби організації руху (відповідно до Схеми об’їзду, погодженої з Управлінням патрульної поліції у Черкаській області).

Про це інформує пресслужба САД у Черкаській області.

Залиште коментар