На Жашківщині закінчують ремонтувати дорогу державного значення

На Жашківщині закінчують ремонтувати дорогу державного значення

У Жашківському районі завершуються роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-05 Київ-Одеса на ділянці км 143+028 – км 152-+918. Поточний середній ремонт ділянки автодороги М-05, протяжністю 4,3 км, проводиться у Жашківському районі від кордону з Київською областю у напрямку Умані.

Про це інформує пресслужба САД у Черкаській області.

Кошти з Державного бюджету передбачені на відновлення покриття лише на 4,3 км автодороги. Тож роботи на автодорозі державного значення М-05 Київ-Одеса наразі проведено на ділянці у межах доведеного бюджетного фінансування. При збільшенні фінансування з Державного бюджету, роботи з відновлення покриття на цій ділянці автодороги будуть продовжені.

Ремонтні роботи завершуються на лівому проїзду автодороги М-05 Київ-Одеса. На час проведення ремонтних робіт рух транспорту лівим проїздом закрито, рух здійснюється по правому проїзду, який цього року вже відремонтовано, у реверсному режимі.

На ділянці автодороги М-05 Київ-Одеса закінчуються роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття, проводяться роботи зі встановлення бортового каменя, влаштування дорожньої розмітки та бар’єрного огородження, встановлення дорожніх знаків. На двох шляхопроводах на автодорозі та на підходах до них проводяться роботи із влаштування асфальтобетонного покриття.

Проектом ремонтних робіт передбачено: фрезерування асфальтобетонного покриття, улаштування шару із суміші фрезерованого матеріалу обробленого в’яжучим (СФОВ), улаштування вирівнюючого шару та верхнього шару з щебенево-мастикового асфальтобетону ЩМА -20. Також буде встановлено бортовий камінь, бар’єрне огородження, дорожні знаки, відремонтовано два шляхопроводи, укріплено узбіччя засівом трав та нанесено сучасну дорожню розмітку.

Дорожнє покриття по всій протяжності автодороги М-05 Київ-Одеса цієї весни опинилося у неналежному стані через багато факторів, які не залежать від дорожників. Внаслідок тривалої експлуатації, через недостатність фінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, порушення міжремонтних термінів, інтенсивний рух великовагового транспорту та понаднормове завантаження вантажівок, що їздять цим маршрутом, дорожнє покриття автодороги М-05 Київ-Одеса зазнало значних руйнувань і потребує ремонтних робіт.

Залиште коментар