На Золотоніщині відкрили два нових спортивних майданчики

На Золотоніщині відкрили два нових спортивних майданчики

Два нових спортивних майданчики відкрили у селах Вознесенське та Гельмязеві, що на Золотоніщині. Реконструювали їх коштом державного та місцевого бюджетів. Такі спортивні відкриття, твердить заступник очільника області Костянтин Омаргалієв, слугуватимуть вихованню у подальшому справжніх чемпіонів.

Про це повідомила прес-служба Черкаської ОДА.

Нововідкриті спортивні майданчики мають штучне покриття для ігрових видів спорту. Їх відремонтували у межах бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України», ініційованої президентом Федерації футболу України Андрієм Павелком.

“Високі результати можуть бути тільки завдяки спільним зусиллям, – говорить Костянтин Омаргалієв. – Це насамперед стосується й спорту. Наші спортсмени готові викладатися на всі сто відсотків на тренуваннях та змаганнях. Належна ж тренувальна база для них буде значною допомогою. Приємно, що відкриваємо такі спортивні об’єкти у селах. Адже й тут зростають справжні завзяті спортсмени. Наше ж завдання – підтримати їх!”

Юні спортсмени отримали нові футбольні м’ячі, які вручили їм заступник очільника області та начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський. Завітав на урочисте відкриття майданчиків перший віце-президент Федерації футболу України Олег Протасов.

Залиште коментар