На Золотоніщині браконьєр ловив рибу сітками у 200 м завдовжки

На Золотоніщині браконьєр ловив рибу сітками у 200 м завдовжки

28 травня на річці Кропивна (ліва притока річки Золотоношка) Держекоінспекторами та поліцейськими Золотоніського ВП на “гарячому” затримано браконьєра із сіткою та виловленою рибою.Про це повідомляє начальник Управління екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков.

Спеціалістами Управління екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Держекоінспекції Центрального округу та поліцейськими Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області на річці Кропивна, неподалік адміністративних меж села Крупське Золотоніського району, затримано громадянина, який за допомогою 3 (трьох) месинових сіток загальною довжиною близько 200 метрів, вічко 45х45 мм та 60х60 мм, незаконно виловив рибу видів : плоскирка 1 шт., окунь 3 шт., карась 142 шт. Браконьєр намагався втекти та уникнути відповідальності, але в подальшому був затриманий працівниками поліції та екології.

Внаслідок незаконного вилову водних живих ресурсів державі завдана шкода в сумі 2 тисячі 499 грн. За вчинення незаконних дій по вилову риби на браконьєра складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Грубе порушення правил рибальства).

Враховуючи завдану істотну шкоду та значну кількість виловленої риби в нерестовий період, порушено кримінальне провадження за ознаками статті 249 КК України (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).

Знаряддя лову вилучені слідчо-оперативною групою Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області для проведення подальших слідчих дій. Риба здана під реалізацію до рибоприймального пункту, після чого гроші перераховуються до державного бюджету.

Залиште коментар