На Золотоніщині затримали браконьєрів, які ловили рибу сітками

На Золотоніщині затримали браконьєрів, які ловили рибу сітками

В с. Кедина Гора Золотоніського району затримано трьох правопорушників, які здійснювали незаконний вилов сітками. Про це повідомляють у Черкаському рибоохоронному патрулі.

Державними інспекторами Управління Державного агентства рибного господарства у Черкаській області під час проведення рибоохоронного рейду на Кременчуцькому водосховищі поблизу с. Кедина Гора Золотоніського району 19 лютого 2019 року о 03 год. 00 хв. затримано трьох громадян, які здійснювали незаконний вилов водних біоресурсів двома капроновими сітками та виловили рибу видів: карась – 67 штук, щука – 15 штук, лин – 10 штук, окунь – 4 штуки, плітка – 2 штуки, лящ – 1 штука, загальною вагою 53 кг.

Розрахунок збитків за незаконне добування водних біоресурсів здійснювався відповідно до постанови КМУ від 21.11.2011 р. № 1209 « Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди в наслідок незаконного добування або знищення цінних видів водних біоресурсів». В результаті чого було встановлено, що збитки, нанесені рибному господарству України, складають 7837 грн. 00 коп. Складено три протоколи про адміністративні правопорушення, відповідальність за які передбачено ч. 4 ст. 85 КУпАП.
На місце скоєння правопорушення було викликано працівників слідчо – оперативної групи Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області для проведення слідчих дій. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Залиште коментар