На Звенигородщині пройшов міжобласний шаховий турнір

На Звенигородщині пройшов міжобласний шаховий турнір

Вже сьомий рік поспіль у Звенигородці проходить шаховий турнір з класичних шахів «Шевченків край». Минулого тижня він зібрав найсильніших шахістів з Київської, Хмельницької та Черкаської областей. Особливо представницькою була Черкащина. Її, окрім Звенигородського, гідно репрезентували шахісти з Жашківського, Катеринопільського, Корсунь-Шевченківського, Тальнівського, Уманського, Шполянського районів та міста Черкас. Про це пишуть «Вісті Черкащини».

Цього разу турнір співпав з Великодніми святами та Першотравнем. Він проходив протягом трьох днів, отож, попри дощову погоду, учасники заходу мали змогу не тільки засвідчити свою спортивну майстерність, а й ознайомитись з визначними місцями древнього міста на Тікичі.

Переможцями турніру стали: черкащанин Юрій Воронов, який виборов першість; на другому місці – смілянин Сергій Кайтанов; на третьому – Валерій Алексєєв зі Звенигородки.

Високі спортивні результати і в молодших учасників турніру – братів Максима й Тимофія Герасименків з Умані.

Серед юніорів блискуче зіграли звенигородчани Євген Юдін, Павло Могильний та Богдан Русалівський. Їм та деяким іншим шахістам, які засвідчили свою майстерність та прагнення до перемоги, Євгеній Петров вручив грошові призи. Серед них була і єдина представниця прекрасної статі Тетяна Наливайко з Корсунь-Шевченківського.

Залиште коментар