“Набережна Дніпра – не гірша за неаполітанську!”, – столична журналістка запрошує у Черкаси

“Набережна Дніпра – не гірша за неаполітанську!”, – столична журналістка запрошує у Черкаси

Тетяна Боковня, журналістка, пост на фейсбук

Поки не закінчений карантин, і ви не роз’їхалися по Італії, Іспанії та півдню Франції, ви просто зобов’язані поїздити по Черкаській області.

Спочатку приїжджайте до Черкас. Прекрасне місто на Дніпрі, всього 180 км від Києва. По хороших, зауважу, нових дорогах.

У Черкасах дуже зелено, і неймовірно красива набережна. Нею можна ходити або їздити. Ще в Черкасах є пляжі по вашій кишені – і безкоштовні. Все ще застигло в кінці 90-х, звичайно, але природа перемагає.

Обов’язково побувайте в парку 50-річчя. Мало хто з місцевих вам скаже, на честь чийого 50-річчя назвали цей парк, але він великий і дуже красивий. На схилі гори, де є дуже красивий оглядовий майданчик.

Потім їдьте в Чигирин. Там музей Богдана Хмельницького. По дорозі заїжджайте в Суботів. Там дуже душевний монастир, а якщо спуститися вниз по сходах – побачите гарнюще озеро. Є джерело, кажуть, цілюще) і зелено – зелено!
Набридне подорожувати – їдьте в Дахнівку (місцева Конча-Заспа). Набережна Дніпра – не гірше неаполітанської (яка в Італії) ну, правда!

Захочете помірного цівіла – є гідний заміський комплекс «Перлина». Так, не «жемчуг», а саме «Перлина». Інакше, таксисти не зрозуміють. Там і квадроцикли, і човники, і скутери. Хороший пляж, басейн. Так собі кухня, але це я багато чого хочу).
А ось щоб смачно – це «Поплавок». Між Черкасами і Сокирним, де та сама «Перлина». Візьміть рибу гарячого копчення і кашу. Не пошкодуєте ).
Заново закохуюся в рідне місто.

Пока не закончен карантин, и вы не разъехались по Италиям, Испаниям и Югам Франции, вы просто обязаны поездить по…

Опубліковано Татьяною Боковнею Неділя, 7 червня 2020 р.

Залиште коментар