Набережна у Черкасах засяяла новими лампами (фото)

Набережна у Черкасах засяяла новими лампами (фото)

На набережній біля річкового вокзалу завершилося реконструкція освітлення. Під час оновлення вуличного освітлення встановлено 28 металевих оцинкованих опор. ДНАТ лампи замінено на світодіодні LED-світильники. До реконструкції стан освітлення був незадовільний, оскільки лампи були незахищені від зовнішніх чинників і швидко перегорали.

Замість 16 металогалогенних ламп 150 Вт і 16 світильників ДНаТ 250 Вт встановлено сучасні світодіодні LED-світильники: 28 шт потужністю 36 Вт і 25 шт потужністю 55 Вт. Виробник світодіодих світильників компанія ТОВ “Шредер”.

«230 тисяч гривень буде зекономлено за 5 років із міськбюджету після реконструкції набережної біля річкового вокзалу. Світлодіодні світильники є одним з найбільш екологічних і економічних джерел світла. У них не міститься ртуть, тому в разі виходу з ладу або руйнування вони не становлять небезпеки і не вимагають спеціальної утилізації. Практично всю одержувану енергію світлодіод перетворює в світло, на відміну, наприклад, від лампи розжарювання, яка при однаковій потужності дає світла менше, а виділяє тепла в рази більше. Економічна вигода – результат поєднання довговічності та економії електроенергії», – зазначають у КП «Міськсвітло».

Залиште коментар