Начальник управління інспектування поспілкувався з мітингарем біля Черкаської міськради (відео)

Начальник управління інспектування поспілкувався з мітингарем біля Черкаської міськради (відео)

Очільник управління інспектування Черкаської міської ради вирішив поспілкуватися із учасниками акції біля міської ради. На місці протесту застав лише одного мітингаря. Про це Станіслав Коломієць написав на своїй сторінці у фейсбук.

“Поспілкувався з одиноким мітингарем, що мерзне під Черкаською міською радою. Чоловік, представляється «родичем підприємця». Мітингує «за зниження податків», «проти встановлення касових апаратів», щоб «не душили середній бізнес». При цьому геть не розуміє, що міська влада до таких питань не має жодного відношення. Суть претензій до міського голови Анатолія Бондаренка, Юрія Тренкіна, Романа Дісканта також пояснити не може. Особу організатора акції чомусь приховує.

Агов, Олег Лисак, Ви заборонили родичу розповідати про себе? Соромитесь свого власного міні-майдану, чи що? ))

Пізніше підійшов ще один мітингувальник – поціновувач холодного пива в морозну погоду. Вочевидь це був акт підтримки вітчизняного виробника алкоголю. Але я попросив його не вживати спиртне вдень в центрі міста. Хай підтримують «чесних підприємців» в більш пристойний спосіб.

Дуже сумно, що на протестній темі спекулюють такі люди. Це повне нівелювання поняття громадської активності, і дискредитація українських підприємців”, – зазначає керівник управління інспектування.

 

Залиште коментар