“Нам треба вчитися любити життя і місто, у якому живемо”, – Анатолій Бондаренко

“Нам треба вчитися любити життя і місто, у якому живемо”, – Анатолій Бондаренко

Анатолій Бондаренко, – міський голова Черкас, пост на фейсбук

Побував у гостях у Геннадія Петровича Кузьмічова – людини, яка все своє свідоме життя присвятила розбудові Черкащини та безпосередньо Черкас. 13 орденів та близько 40 медалей засвідчують його непростий шлях. Геннадія Петровича можна слухати годинами: про вимушену війну в Афганістані, учасником якої він був, (до речі, був одним із тих, хто ухвалював рішення про прискорення згортання військових дій, що зберегло життя тисячам юнаків), його вклад у патріотичне виховання, розбудову освітнього простору…

У свої 82 Геннадій Петрович має чудову пам‘ять, гарний художній смак (великий шанувальник творчості Дмитра Гнатюка, з яким, як і з багатьма відомими людьми, близько товаришував), щоранку займається спортом. Має неймовірну бібліотеку – і я поїхав додому з книжковими подарунками, буде що почитати і над чим поміркувати.

Довго говорили, обговорювали минуле, планували майбутнє. Знаєте, друзі: вік – це лише цифри. Дивлюсь на енергію і запал Геннадія Петровича, бажання жити і брати участь в житті міста, і розумію, що нам треба вчитися в таких людей. Вчитися любити життя, любити місто, в якому ми живемо.

Залиште коментар