Нам важлива добровільність об’єднання – В. Негода у Черкасах

Нам важлива добровільність об’єднання – В. Негода у Черкасах

26 липня перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода відвідав Черкаси, де зустрівся із керівництвом області та фахівцями Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” та Мінрегіону.

“Нам важлива добровільність об’єднання – коли рішення приймають самі люди – і вони розуміють, що так отримають більше можливостей, їх громади почнуть розвиватися, їх діти матимуть краще майбутнє, – зазначив  В’ячеслав Негода. – І, коли я сьогодні чую від деяких керівників про те, що люди не хочуть об’єднання, мені важливо знати, чи й справді люди хочуть, аби ці чиновники  і дійсно сиділи далі, а в житті людей так само нічого не мінялося на краще?”..

Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ зауважив, що громади створюються не «для галочки», не для кількості, головною має бути спроможність громади і потенціал для її потужного розвитку.

Заступник голова Черкаської ОДА Ярослав Березань та директор Черкаського ЦРМС Сергій Слинько поінформували В’ячеслава Негоду про динаміку об’єднавчих процесів на Черкащині – зокрема, про виконання амбітного плану у створенні цьогоріч 40 спроможних громад – та, фактично, досягнення цього плану уже найближчим часом.

Залиште коментар