Нардеп програв суд керівнику Черкаської ОВА: Яценко має сплатити моральну шкоду

Народний депутат України Антон Яценко, обраний по виборчому округу № 200 (із центром у м. Умань), програв суд керівнику Черкаської ОВА Ігорю Табурцю. Тепер нардеп має вибачитися і сплатити моральну шкоду. Про це йдеться у рішенні Печерського районного суду м. Києва.

Ще 18 квітня 2022 року народний депутат Антон Яценко розмістив на своїй сторінці в мережі Фейсбук пост про те, що Табурець отримав хабаря у розмірі 100 тис доларів за призначення першого заступника міського голови Умані. Крім цього, Антон Яценко написав, що Ігор Табурець «прийшов грабувати місто замість того, щоб боротись з ворогом – російськими окупантами». Ще нардеп у своєму дописі висловив впевненість, що «такі «продажні шкури», як Табурець, працюють на ворога».

Ігор Табурець звернувся до суду про захист честь та гідності. Суд тривав більше 1,5 роки. За рішенням Печерського суду народний депутат Антон Яценко має спростувати інформацію на своїй сторінці в мережі Фейсбук, а також виплатити Табурцю 1 грн моральної шкоди. Народний депутат повинен заплати 1900 грн судового збору.

Яценко відомий тим, що завжди виступає із крамольними публікаціями, особливо якщо вони стосуються опонентів. Щоправда, по деяких із них він отримував судові позові, котрі потім програвав. Як приклад, суд із військовим, захисником Донецького аеропорту Олегом Гервасом. Яценко не лише вибачився, але й змушений був заплатити компенсацію.

Залиште коментар