Наркоділка-рецидивіста з Золотоноші взяли під варту

Наркоділка-рецидивіста з Золотоноші взяли під варту

У провадженні Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області перебуває кримінальне провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 307 КК України.

В ході досудового розслідування встановлено, що 27-ріний мешканець м. Золотоноша, у невстановлений слідством час та місці, всупереч встановленому законом порядку обігу психотропних речовин, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій та бажаючи настання їх шкідливих наслідків, умисно, з метою подальшого збуту, незаконно придбав та зберігав психотропну речовину «Амфетамін», яку в подальшому 12 лютого 2018 року, перебуваючи в м. Золотоноша незаконно збув, продавши за грошові кошти в сумі 300 грн. (триста гривень).

Про це повідомили в Золотоніській місцевій прокуратурі.

Чоловік був раніше засудженим за вчинення злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, на шлях виправлення не став та продовжив свою злочинну діяльність.

12.02.2018 чоловіка затримано в порядку ст.. 208 КПК України та 13.02.2018 оголошено про підозру у вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 307 КК України, а саме незаконне виготовлення, придбання та зберігання психотропних речовин з метою збуту, а також незаконний збут.

Досудове розслідування триває, підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 4 до 8 років.

Залиште коментар