Наслідки карантину вихідного дня для Черкас будуть плачевними, – Бондаренко

Наслідки карантину вихідного дня для Черкас будуть плачевними, – Бондаренко

Уряд планує вже на найближчі вихідні запровадити карантин вихідного дня. Це не повний локдаун, але його наслідки для міста будуть плачевними. Так вважає міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Свою думку він висловив на сторінці у фейсбук.

“Закриття підприємств навіть на суботу та неділю неминуче призведе до втрати робочих місць й скорочення надходжень до міського бюджету.

Сьогодні майже 400 підприємців вийшли на протести на Соборну площу Черкас. Вони занепокоєні запровадженням карантину вихідного дня і повідомляють про готовність перекривати дороги.

Як міський голова, я обіцяю, що буду аналізувати усі ініціативи уряду з холодною головою. Ми не зупинимо економіку міста, адже тільки так ми зможемо вижити, враховуючи той факт, що центральна влада залишила нас сам на сам з пандемією.

Для мене, інтереси черкащан – на першому місці! Як показав час, весною, коли ми відмовились запроваджувати повний локдаун за непродуманим рішенням уряду, ми вчинили правильно. Місто стримало першу хвилю епідемії завдяки спільній роботі мерії, міського бізнесу та волонтерів, а головне – завдяки нашим медикам і вам, черкащани.

Тому я хочу запевнити наших підприємців, що у подальшій роботі усі рішення, що стосуються локдауну або додаткових карантинних обмежень, я буду ухвалювати виключно в інтересах громади та беручи до уваги експертну думку наших лікарів.

Водночас звертаюсь до вас, дорогі черкащани!
Ви вже продемонстрували свою соціальну відповідальність і завдяки вам нам вдається тримати ситуацію з поширення COVID-19 під контролем. Тому будьте зараз особливо свідомими – носіть маски, тримайте дистанцію і бережіть себе”, – написав мер Черкас.

Залиште коментар