Навчально-практичний центр із металообробки створили на Смілянщині

Навчально-практичний центр із металообробки створили на Смілянщині

У Смілянському центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів відбулося відкриття навчально-практичного центру з металообробки за професією «Верстатник широкого профілю».

На базі НПЦ буде здійснюватися підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації робітників за новітніми технологіями із застосуванням сучасних верстатів, матеріалів та обладнання. У межах заходу присутні ознайомилися з обладнанням новоствореного навчально-практичного центру, на якому учні провели показові роботи.

Головною метою діяльності навчально-практичного центру з металоообробки за професією «Верстатник широкого профілю» є реалізація завдань щодо вдосконалення практичної підготовки учнів, слухачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, підвищення кваліфікації педагогічних працівників, фахівців підприємств, організацій, установ, упровадження в освітній процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів і матеріалів, здійснення шляхом співробітництва й взаємодії постійного зв’язку між підприємствами та іншими закладами професійної (професійно-технічної) освіти, з метою поширення інноваційних педагогічних та виробничих технологій, інформації щодо новітніх матеріалів, інструментів, обладнання за професією «Верстатник широкого профілю».

Створення Навчально-практичного центру дає можливість надавати такі види освітніх послуг: первинну професійну підготовку учнів закладу на сучасному обладнанні; короткострокові курси навчання (професійно-технічне навчання, перепідготовка) за інноваційними технологіями машинобудівної галузі; стажування (підвищення кваліфікації) викладачів і майстрів виробничого навчання області та України; проведення майстер-класів для педагогічних працівників та спеціалістів підприємств машинобудівної галузі регіону. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки Черкаської ОДА.

Залиште коментар