Навушники Knowledge Zenith Pro X – бюджетно, комфортно, стильно

Навушники Knowledge Zenith Pro X – бюджетно, комфортно, стильно

Минулий рік виявився настільки нещадним, що навіть компанія Knowledge Zenith, що раніше славилась своїми ударними темпами виробництва, вирішила знизити обороти, випустивши менше 10-ти моделей. Ті ж з них, що побачили світ, по суті, стали лише варіаціями більш ранніх видів.

Представляємо вашій увазі новий огляд навушників з сайту Soundmag. Це пристрій KZ ZSN Pro X, який є, свого роду, переосмисленням популярного раніше девайсу IEM-ib Knowledge Zenith ZSN. Звичайно, нам здається, що компанія могла б випустити щось новіше і оригінальніше, однак, гаджет має право на життя.

 

Дизайн та комплектація

Зовнішній вигляд ZSN Pro X дуже нагадує попередню модель, однак, суттєві відмінності, все ж, є. Чорні або золоті фейсплейти та звуководи вирізняють девайс з поміж інших. Звуководи майстерно сховані під фірмовими силіконовими амбушюрами, тому, з першого разу їх важко помітити.

Збірку не можна назвати ідеальною, проте і особливих претензій не висунеш. Компанія, як і завжди, тримає марку, тож у вушних раковинах девайс сидітиме ідеально, навіть за відсутності амбушюр. Варто відмітити й інші особливості навушників:

  • кабель – виконаний з посрібленої міді і «одягнутий» в м’яку силіконову ізоляцію; виглядає дуже непогано;
  • коннектори – мають набагато ефектніший вигляд, ніж раніше; 3.5-мм джек, роздільник дроту, а також напівпрозорий дизайн.

Компоновку 2-пін коннекторів залишили колишньою, з фірмовими «бортиками». Що ж стосується акустичних властивостей нового проводу, то з ними все в порядку.

 

Укомплектування KZ ZSN Pro X

Перед покупцем постає невеличка і акуратна картонна коробочка, всередині якої можна знайти:

  • самі навушники;
  • набір змінних амбушюр;
  • відстебнутий від навушників знімний кабель.

Компанія, очікувано, не стала майже нічого змінювати, адже стабільність – запорука успіху. Проте, варто сказати, що коричневе плетіння кабелю і некрасиві 2-пін коннектори Knowledge Zenith вирішили залишити в минулому.

навушники

Характеристики звучання пристрою

Ультраширокий діапазон відтворюваних частот, безсумнівно вражає, але сенсу в ньому майже ніякого. Далеко не кожна людина почує 15 кГц, а суббас (нижче 50 Гц), щоб його вловили органи слуху, потрібно або спочатку акцентувати за допомогою маніпуляцій з АЧХ навушників, або крутити еквалайзер на плеєрі. Решта ж характеристик оптимальні:

  • 2 випромінювача – 10-мм динамік і арматура;
  • діапазон частот – 7 Гц – 40 кГц;
  • імпеданс – 25 Ом;
  • чутливість – в 112 дБ.

Перші моделі звучали досить непогано: чисто і натурально, бракувало їм, хіба що, мелодійності та драйву. ZSN Pro отримали істотний акцент на області ВЧ, через що потрібно було дуже ретельно підбирати композиції, або взагалі купувати інші навушники. KZ ZSN Pro X стали чимось середнім: звучання детальне і з натуральними тембрами.

 

Бас, СЧ і ВЧ

Бас – далеко не найсильніша складова звукової картини ZSN Pro X. НЧ не вистачає ваги і протяжності. Проте, варто відмітити м’якість і мелодійність навушників. Для виконання щоденних функцій, таких як прослуховування музики та прийом дзвінків, їх цілком вистачить.

Що до СЧ, то на відміну від баса, середина ZSN Pro X має певну детальність, обсяг і світлувато-холодне забарвлення тембрів. Звук натуральний і не має змазаності, або надмірної злитості. Конфлікт технічності з музикальністю також відсутній. Варто відзначити що СЧ навушники тяжіють до мікроконтрастів, тож деяким користувачам може не вистачати ваги та агресії.

Якихось цікавих особливостей у ВЧ немає. Просто дзвінкі, розбірливі, акуратно підкреслені верхи з натяком на вагомість і протяжність. Сибілянтів і різкості зовсім мало. Що стосується забарвлення потроєнь навушників, то тут одразу згадується таке поняття, як “тяжіння до реалістичності”. Відповідає за ВЧ арматурний драйвер.

навушники

Як висновок, можна сказати, що Knowledge Zenith ZSN Pro X відрізняються своєю збалансованістю в плані дизайну, посадки і звукових характеристик. По суті, навушники не мають яскраво виражених недоліків, що дозволить їм стати не менш популярними, ніж їх попередники KZ ZSN.

Джерело: soundmag.ua

Залиште коментар