“Нажахані батьки стають заручниками істерії”, – Олег Стадник

“Нажахані батьки стають заручниками істерії”, – Олег Стадник

Головний медик Черкас прокоментував інформацію про те, що дітей без щеплень у Черкасах не допускатимуть у дитсадочки. Відповідне звернення він написав на своїй сторінці у соцмережі.

“Жахіття нашого містечка”. До теми листа МОЗ та МОН, який наробив гармидеру в “нашому колгоспі”.Давайте зробимо аналіз разом. Кому адресований лист? Головам ОДА та Київської МДА. Як називається- “Щодо напруженої епідситуації”.Що констатується? В Україні є випадки спалаху кору, захворіло біля 30 тисяч дітей.

ПРОСИМО, зважте на стилістику, саме ПРОСИМО, вжити заходів. Яких – або забезпечити рекомендований ВОЗ календар щеплень , або , в разі необхідності, скористатись статтею про недопущення нещеплених дітей до закладів ОСВІТИ. Виділяю другий раз – ОСВІТИ( чому така істерична реакція лише і виключно дошкільних закладів, це питання, яким повинна озадачити себе мисляча людина).

І заключення- ПРОСИМО(акцентуюсь на стилістиці листа) адресатів взяти під особистий контроль попередження захворюванності на інфекційні хвороби.

В які віка та століття лист, від одного державного органу до іншого державного органу, так кинулись всі поголовно виконувати. Буде план заходів розроблений державним органом в регіоні під конкретну епідемічну ситуацію в регіоні, тоді і біжіть- спотикайтесь. Жаль, але заручником істерії стають нажахані та шоковані мами та тати”, – написав Олег Стадник.

Фото: “Про все”.

Залиште коментар