Не готові до діалогу: черкаські маршрутники не прийшли на перемовини в мерію

Не готові до діалогу: черкаські маршрутники не прийшли на перемовини в мерію

У Черкасах вже другий день поспіль не їздять містом маршрутки. Сьогодні, 12 листопада, у Черкаській міській раді о 13.00 мала відбутися зустріч представників місцевої влади з перевізниками. Втім, останні на неї не з’явилися. Про це повідомляє сайт zmi.ck.ua.

“Після своєї внутрішньої наради перевізники вирішили не приходити на цю нараду. Причина – Бондаренко у відряженні сьогодні і вважають, що будь-які наради недоцільні”, – сказала заступник міського голови Людмила Бордунос.

Як зазначив заступник міського голови Юрій Ботнар, через невиконання обов’язків є намір достроково припинити договори щодо обслуговування чотирьох маршрутів: № 11, 12, 29 та 36.

Як з’ясувалося щодо інших маршрутів – термін договорів з перевізниками, які їх обслуговуть закінчився.

Зауважимо, що завтра, 13 листопада, виконком має вирішити, чи підвищувати вартість проїзду в маршрутках до 5 грн.

“Без підвищення якості послуг, оновлення рухомогу складу ми не будемо підвищувати тариф. Наступного року, якщо депутати виділять кошти, будемо працювати над транспортною реформою. Зокрема, йдеться про запровадження електронної оплати проїзду, єдиного диспетчерського центру, зміну маршрутів. Також будемо запроваджувати більше електротранспорту. Закупляти електробуси для тих районів, де немає електромережі для тролейбусів”, – сказав Ботнар.

Залиште коментар