“Не нова схема “бродськістів”: кради у бабусь – віддавай своїм!”, – Юрій Ботнар

“Не нова схема “бродськістів”: кради у бабусь – віддавай своїм!”, – Юрій Ботнар

Про цікаву схему надання матеріальної допомоги з бюджету окремими депутатами Черкаської міськради розповів заступник міського голови Юрій Ботнар. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбук.

“У депутатів Черкаської міської ради (як і у депутатів обласної) є фонд матеріальної допомоги. 63 710 гривень. У кожного. Фонд обласної ради менший.

До депутатів звертаються громадяни. Левова частка звернень — саме щодо надання матеріальної допомоги. 99% людей звертаються не від хорошого життя. Люди самотужки змушені боротися з хворобами та безгрошів’ям.

Як депутат обласної ради я взагалі пропонував не надавати ці кошти у депутатські фонди.

Вважаю, що таку допомогу відповідним групам громадян зобов’язана надавати держава через органи соціального захисту монетаризованими пільгами.

Так чи інакше депутати мають цей фонд і надають матеріальну допомогу громадянам.

Зазвичай це невеликі суми (до 500 гривень), бо людей, що потребують допомоги, багато. І хочеться допомогти усім.

Проте депутат Черкаської міської ради від партії Бродського і за сумісництвом директор його матрацного магазину (того самого, що оформлено, як ФОП: http://bit.ly/2QDUKDU (http://bit.ly/2QDUKDU)) Тарас Коломієць має набагато ширшу душу, аніж його колеги.

Бо виписує матеріальну допомогу з міського бюджету одразу десятками тисяч. Щоправда — «своїм» підприємцям, які отримували угоди з міськрадою на сотні тисяч гривень.

Так у лютому 2020 року Тарас Коломієць надав одразу 30 000 гривень Тетяні Бащенко. Ця пані оформлена як ФОП. Наприкінці 2018 року цей підприємець отримала від міськради за проектні роботи 553 381 гривень: http://bit.ly/39FB4GK (http://bit.ly/39FB4GK).

Тоді ж депутат із широкою душею надав матеріальну допомогу з бюджету ще двом підприємцям.

13 000 грн — Павлу Бачуріну, який за дуууууже помірну ціну надавав рекламні послуги аватару Бродського в Черкасах — Олександрові Згіблову на виборах до парламенту: http://bit.ly/38Is4iB (http://bit.ly/38Is4iB).

Ще 13 000 грн — Олені Бержемінській. На неї оформлено ФОП, за яким, для уникнення оподаткування, ховається матрацний магазин Бродського. Ось посилання на її профіль на моніторинговому порталі: http://bit.ly/2xlC1pi (http://bit.ly/2xlC1pi).

Інакше кажучи депутат Черкаської міьскради від Бродського і директор його матрацного магазину Тарас Коломієць з 63 710 гривень за один день виписав бюджетної матеріальної допомоги (у день написання заяв до речі) успішній проектувальниці, своєму рекламщику та працівниці магазину, у якому керує. Прошу правоохоронні органи звернути увагу на мій допис. Тут для вас є робота.

Сподіваюсь решту 7 710 гривень він не перекаже Бродському, а таки підпише заяви нужденних черкаських бабусь і дідусів, що справді цього потребують”, – зазначає Ботнар.

Залиште коментар