Не смітити і не палити вогнищ в лісах лісівники Чигиринщини намагаються переконати за допомогою наочної агітації

Не смітити і не палити вогнищ в лісах лісівники Чигиринщини намагаються переконати за допомогою наочної агітації

Сорок сім паспортних дошок, десять потрійних панно, шістдесят п’ять одинарних панно розмістили на території шести лісництв Чигиринського лісгоспу, з метою приведення до єдиного зразка наглядної лісівничої агітації.

Про це повідомила прес-служба Черкаського обласного управління
лісового та мисливського господарства.

 

Окрім того, при в’їздах у Черкаську область встановили два інформаційні стенди «Вас вітають лісівники Черкащини» – один на території Богданівського лісництва, інший в межах Яничанського лісництва.

 

Природоохоронні застереження, природничі заклики, правила поведінки в лісі – основна тематика інформаційних аншлагів, які відтепер ще більше привертатимуть увагу любителів відпочинку в лісі. А ще чигиринські лісівники розмістили вказівники, які допомагають не лише працівникам лісової галузі, а й пересічним відвідувачам, орієнтуватися на місцевості.

 

«Ми сподіваємось, що наші оновлення стануть не лише окрасою лісових масивів, а й пробудять у свідомості громадян відповідальність за природні надбання рідного краю. Віримо, що і туристи, і місцеві жителі все частіше звертатимуть увагу на зміст інформаційних аншлагів та дотримуватимуться усіх правил безпеки під час перебування в лісі, а особливо у пожежонебезпечний період», – наголошує директор Чигиринського лісгоспу Роман Фендюр.

Залиште коментар