Незаконний орендар приміщення кінотеатру “Україна” програв суд

Незаконний орендар приміщення кінотеатру “Україна” програв суд

Прокуратура відстояла в апеляційному суді справу про повернення територіальній громаді м. Черкаси приміщення кінотеатру «Україна», яке використовувалося незаконно, інформує пресслужба обласної прокуратури.

Прокуратура захистила інтереси держави в суді апеляційної інстанції в справі за позовом Черкаської місцевої прокуратури про визнання недійсним договору оренди, який укладено між КП «Кінотеатр «Україна» та приватним підприємством. Північним апеляційним господарським судом 21.01.2021 залишено в силі рішення суду першої інстанції та зобов’язано орендаря та суборендарів повернути комунальному підприємству приміщення площею 356 кв. м, вартістю 3 млн грн.

У перегляді справи прокурором повною мірою доведено безпідставність позиції апелянта та підтверджено, що приміщення кінотеатру передано в оренду суб’єкту господарювання без проведення конкурсу та погодження власника майна, а у подальшому, недобросовісний орендар за власної ініціативи, без відому комунального підприємства та органу управління передавав частини приміщень в суборенду, змінюючи цільове призначення комунального майна.

Суд залишив апеляційну скаргу відповідача без задоволення. На цей час судове рішення набрало законної сили, порушені інтереси територіальної громади м. Черкас поновлено.

Залиште коментар