«Нізащо тебе не кину!» – унікальна фотовиставка до Міжнародного дня безпритульних тварин відкриється у Черкасах

«Нізащо тебе не кину!» – унікальна фотовиставка до Міжнародного дня безпритульних тварин відкриється у Черкасах

Відомі та знамениті черкащани – і їх улюбленці, часто колишні бездомні тварини, які стали радістю і гордістю своїх визначних власників – такою фотогалереєю зустріне усіх черкащан обласний краєзнавчий музей 4 квітня (16-00). Про це повідомляють організатори у “Фейсбук“.

Саме цього дня світ відзначає день безпритульних тварин – які опинились на вулиці не зі своєї волі – і саме ми, люди, у силі зробити щось, аби це змінити.

І обласна фотовиставка «Нізащо тебе не кину!» (що перекликається з словами відомого всім зі світлої пори дитинства, віршика «Никогда его не брошу – потому что он хороший!») має на меті показати, якою радістю і щастям можуть бути тварини. Як сильно можна їх любити, аби ніколи у житті не покинути.

По-справжньому проникливі, світлі фото створюють майстри черкаської школи фотографії PHOTO CITY, що протягом 11 років запам’яталася черкащанам блискучими проектами. Організаторами виставки є Черкаський обласний благодійний фонд «Життя» та Черкаський обласний краєзнавчий музей.

Під час виставки відбудеться благодійний аукціон фото «зірок» шоу-бізнесу зі своїми улюбленцями, та унікальних картин і листівок із кумедними і зворушливими котиками, ексклюзивно створених черкаськими студентами. А просто феєричне відкриття фотовиставки стане можливим завдяки неперевершеному Артему Євтушенку («Театр ведучих ТриКо») та незрівнянному Сергію Боброву («Ефект Метелика»).

Триватиме обласна фотовиставка «Нізащо тебе не кину!» із 4 по 18 квітня. Відкриття – 4 квітня о 16.00. Вхід безкоштовний.

Залиште коментар