Новенький спецавтомобіль отримали черкаські рятувальники (ВІДЕО)

Новенький спецавтомобіль отримали черкаські рятувальники (ВІДЕО)

Новим сучасним аварійно-рятувальним автомобілем поповнився автопарк черкаських рятувальників.

9 квітня вони отримали від ДСНС України спеціальну аварійно-рятувальну машину середнього типу (САРМ-С), на базі Volkswagen Crafter 35.

Як повідомила пресслужба управлінн ЯДСНС України в Черкаській області, особливістю цього автомобіля є не лише його маневреність та висока швидкість. Цей автомобіль має сучасну комплектацію спеціальним аварійно-рятувальним обладнанням та спорядженням, що дозволить значно підвищити оперативність та ефективність дій рятувальників не лише під час ліквідації пожеж, а й під час аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних подій та ситуацій.

Зокрема, автомобіль укомплектований усім необхідним: гідравлічним, електричним та пневматичним аварійно-рятувальним обладнанням, первинними засобами пожежогасіння, шанцевим інструментом, засобами навігації та оповіщення, освітлювальною установкою, аварійно-сигнальними ліхтарями та іншим професійним додатковим обладнанням.

Отримана техніка дасть змогу оперативніше реагувати на надзвичайні події, їх ліквідовувати та професійно надавати постраждалим допомогу.

Після ознайомлення рятувальників із обладнанням та тактико-технічними характеристиками спецавтомобіля, він буде поставлений до бойового розрахунку пожежно-рятувального підрозділу м.Черкаси.

Довідка: спеціальні аварійно-рятувальні машини призначені для забезпечення дій рятувальників під час проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, заходів щодо пошуку постраждалих та надання їм домедичної допомоги, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

 

Залиште коментар