Нові норми вивезення сміття затвердив Черкаський міськвиконком

Нові норми вивезення сміття затвердив Черкаський міськвиконком

Виконавчий комітет затвердив нові норми надання послуг з вивезення побутових відходів у м. Черкаси, повідомляють у міській раді. Відповідні зміни передбачені рішенням виконавчого комітету, ухваленим сьогодні, з метою поліпшення та якісної роботи із санітарного очищення території міста від твердих побутових відходів.

Як пояснив заступник директора департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Андрій Наумчук, згідно з нововведеннями для мешканців багатоквартирних будинків тариф на вивезення сміття буде дещо зменшений, а для приватного сектора – незначно зросте.

А саме: зараз діючий тариф з вивезення побутових відходів для жителів багатоквартирних будинків – 1,95 гривні на рік за один кубічний метр, а стане – 1,9 гривні за один кубометр. Для приватного сектора: донині було 2,31 грн. за один кубічний метр побутового сміття, а стане – 2,38 грн. за один кубометр на рік.

У перерахунку на місяць: одна особа, яка проживає у багатоповерхівці, донині сплачувала 18,55 грн. за вивезення побутових відходів. Нині ж буде – на 49 копійок менше.

Тоді як господарі приватного сектора, які раніше платили 23,34 грн. в місяць з однієї особи, віднині отримуватимуть платіжки на 69 копійок більше.

Залиште коментар