Новорічні підсумки: відомі черкащани розповіли, за що дякують 2018 року

Новорічні підсумки: відомі черкащани розповіли, за що дякують 2018 року

Коли закінчується рік, заведено підбивати підсумки і будувати плани на рік наступний. Сайт «Про головне» провів опитування серед відомих черкащан і цікавих та непересічних особистостей. Ми попросили відповісти на два запитання: «за що хочете подякувати року, що минає?» та «які сподівання покладаєте на наступний рік?».

Тетяна Черевань – художниця

Минулий рік був дуже насичений арт-подіями, важкий, але продуктивний. Я мала дві виставки за кордоном, на яких представляла Україну. Це міжнародна виставка сучасного мистецтва Art Fair в Мюнхені, та виставки протягом 3 місяців в центрі Парижа в атмосферній, затишній галереї. Персональні дві виставки в Києві, дві персональні в Черкасах, та групові виставки в Києві.
Створила багато нових робіт та підлікувала здоров‘я молодшого сина. Дякую Богу та людям за підтримку та те, що подобається моя творчість. В наступному році хочеться думати та жити лише в радості, відвідати нові країни, посмакувати нові страви, намалювати нові роботи. Знайти галереї, які зацікавляться виставляти та представляти мене та мої роботи.

Юрій Тренкін – депутат Черкаської міської ради, голова обласного виборчого штабу ВО «Батьківщина»

 

Хочу подякувати цьому року за новий цікавий досвід. Вперше мені довелося очолити виборчий штаб і організувати кампанію по виборах до ОТГ. Було дуже багато роботи, але результатом я задоволений. Адже наша політсила здобула гарну підтримку.
У 2019-му нас чекають нові вибори – вже президентські. Тож сподіваюся, що він принесе перемогу достойному кандидату, якого наш народ чекає вже 27 років. Також надіюся, як і всі українці, що новий рік принесе мир і процвітання нашій країні.

Олена Баніна – продюсерка Черкаської філії Суспільного

2018 рік для мене був роком реформи Суспільного мовлення. Я його присвятила роботі. Відтак, хочу подякувати за можливість багато працювати і навчатись. За знайомства і спілкування з неймовірними людьми. За однодумців. За розуміння, що навіть в найскрутніших умовах можна знаходити в собі сили для кроку вперед. За терпіння й любов тих, хто прожив його разом зі мною.
У наступному році сподіваюсь на більш сприятливі умови для реалізації творчих задумів і планів. На те, що вдаватиметься ефективніше працювати, аби знаходити більше часу для спілкування з рідними й друзями, читати й подорожувати.

Ігор Волошин – заступник міського голови Черкас

Року, що минає, хочу подякувати за те, що мої рідні, близькі та друзі є живими і здоровими. Також дякую за те, що доля і Господь дав мені шанс бути причетним до керування містом Черкаси. Було складно, було чимало проблем, проте думаю, що достойно впорався із завданням. Вважаю, що Бог не дає труднощів, які ми не в силах подолати.
Шкодую, що у зв’язку із великою зайнятістю на роботі приділяв надто мало часу тим, кого люблю. Сподіваюся виправити це у наступному році. А також сподіваюся, що у наступному році матиму достатньо сил, щоб бути корисним для нашого міста. Обіцяю активно і наполегливо працювати.

Євгенія Марчук – музикант, композитор

Для мене минулий рік – це отриманий коштовний багаж знань. Нові знакові знайомства, події, досвід. Наша команда провела великий фестиваль «Музичні імпрези України» в м.Черкаси без жодного фінансового вливання. Навчання в бізнес школі Івана Подоляна «SMRNK» – це був аналіз своєї особистості, робота над самовдосконаленням.
Новий 2019 рік – це бажання отримання прибутку: ретельно продумані плани хочеться втілити в новому році з висхідною пружинкою. І щоб в новому році, як і в старому, був надійний тил – рідні, друзі та янголи-охоронці!

 Євгеній Лут – директор ТОВ «Черкасиенергозбут»

 

Для нас – енергетиків Черкащини, це був рік важких випробувань і запеклої боротьби. Але ми подолали всі негаразди і змогли гідно завершити цей непростий рік. А головний наш здобуток – це створення ТОВ «Черкасиенергозбут». Наше підприємство уже з перших днів Нового року буде постачати електроенергію населенню і організаціям Черкащини.

Наступний рік – це рік становлення нашого молодого підприємства, яке об’єднало найкращих професіоналів галузі енергозбуту. Ми щиро віримо у те, що «Черкасиенергозбут» стане вашим надійним партнером у сфері постачання електричної енергії, і докладемо для цього всіх зусиль. Користуючись нагодою щиро вітаю вас із новим 2019 роком і Різдвом Христовим! Миру і злагоди!

Ірина Семенова – приватний підприємець, засновник PR-агенції SEMENOVA-media

Дякую 2018-му за постійну підтримку чоловіка. За відкриття власної справи. За клієнтів, які надихають розвиватися та рухатися вперед. За учителів і наставників.
На 2019-й маю конкретні плани. Хочу схуднути на 10 кілограмів. Створити франшизу та повністю систематизувати бізнес. Придбати квартиру і завагітніти.

Редакція “Про головне” бажає усім черкащанам вдалого нового року і реалізації творчих планів. А також – миру нашій країні!

Залиште коментар