Новорічні ялинки висадили учні шкільного лісництва у Балаклеї

Новорічні ялинки висадили учні шкільного лісництва у Балаклеї

До Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» у Смілянському лісгоспі традиційно долучились учні Балаклеївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2, члени шкільного лісництва. Дві тисячі сіянців сосни звичайної висадили школярі у Смілянському лісництві (квартал 34, виділ 12, частина 2) та створили плантацію новорічних ялинок.

Про це повідомила прес-служба Черкаського обласного управління
лісового та мисливського господарства.

Допомагали юним лісівникам лісничий Смілянського лісництва Олексій Островський та керівник шкільного лісництва Надія Мінченко. Досвідчені лісівники провели для дітей інструктаж і розповіли про методику висаджування сіянців сосни.

 

«На теоретичних заняттях в шкільному лісництві школярі здобувають знання, а от можливість практично їх застосувати отримують безпосередньо в лісі, під час лісокультурної кампанії. Юні лісівники вже не вперше беруть участь в подібних заходах, тож садити ліс для них – справа не нова, а щорічна добра традиція. Діти вміють користуватися мечем Колесова, добре знають про особливості посадки культур та із задоволенням відгукуються на запрошення лісівників», – зазначає керівник шкільного лісництва Смілянського лісгоспу Надія Мінченко.

 

Діти завзято й по-дорослому, з відчуттям усієї відповідальності поставилися до поставлених перед ними завдань та виконали роботу на відмінно, за що лісівники почастували юних природолюбів смачною лісовою кашею.

Залиште коментар