Новостворена футбольна команда МСК «Дніпро» повідомила про спортивні плани

Новостворена футбольна команда МСК «Дніпро» повідомила про спортивні плани

11 січня 2019 року у прес-центрі КП «Центральний стадіон» відбулася прес-конференція на якій були підведені підсумки виступу новоствореної футбольної команди МСК «Дніпро» (Черкаси) у I колі чемпіонату України з футболу (I ліга, U-19), окреслені завдання на другу частину чемпіонату та оголошено в яких змаганнях команда братиме участь у 2019 році. Також у ході прес-конференції відбулася презентація екіпірування для футбольної команди, повідомляє dzvin.news. 

Історія новоствореного муніципального спортивного клубу «Дніпро» (Черкаси) невелика – усього пів року. А почалося все з літа 2018 року, а точніше з липня, коли у Черкасах припинила своє існування команда «Черкаський Дніпро», яка не зуміла за підсумками сезону 2017/2018 років зберегти прописку у I лізі чемпіонату України з футболу серед професіональних команд. Вийшло, що вкотре Черкаси залишилося без великого футболу.

Вихід із ситуації був знайдений і, напевне, найефективніший на той момент. У першій половині 2018 року активно обговорювалося питання, щодо створення у Черкасах спортивного клубу, до складу якого входили б представники різних ігрових видів спорту. А головне, щоб цей спортивний клуб був таким собі «ліфтом» для випускників дитячо-юнацьких спортивних шкіл Черкас і області, які могли б продовжити навчання, з перспективою проявити себе на більш високому рівні. Планувалося, що такий клуб найкраще було б створити на базі черкаського КП «Центрального стадіону» (м. Черкаси).

Варто відзначити, що ідея створення такого клубу знайшла схвальні відгуки у міської влади Черкас та обласної влади. Саме зникнення із футбольної карти України ФК «Черкаський Дніпро» стало поштовхом для створення у Черкасах муніципального спортивного клубу. Щодо назви клубу, то це питання широко обговорювалося серед вболівальників, громади міста і всі зійшлися на тому, що це має бути «Дніпро».

Залиште коментар