Новий маршрут просять запровадити в Черкасах

Новий маршрут просять запровадити в Черкасах

Відомий черкаський історик Сергій Шамара зареєстрував на сайті ЧМР електронну петицію, у якій просить запровадити в контексті транспортної реформи у Черкасах новий маршрут (Митниця – пл. 700-річчя – Хімселище).

“Вже декілька років поспіль для більшості жителів міста Черкаси цілком очевидно, що наявна мережа транспортних маршрутів, які обслуговують перевізники, не задовольняє всіх потреб пасажирів. Питання широкого запровадження електротранспорту залишу поки що поза увагою. А зверну її на те, що існуючі маршрути так і не з’єднують декілька важливих мікрорайонів нашого міста. Наприклад, мешканцям центральної Митниці та району річкового вокзалу проблематично дістатися району 700-річчя та Хімселища. Із того ж річкового порту неможливо оперативно доїхати до Соснівки тощо.

На разі моя петиція покликана зрушити з місця справу перегляду чинних маршрутів узагалі. Запроваджуючи, умовно кажучи, маршрут №37, хотілося б, щоб Черкаська міська рада переглянула мережу маршрутів у місті в цілому і сама – як виразниця інтересів громади міста – диктувала умови перевізникам, а не навпаки, – щоб перевізники самі прокладали маршрути, які вигідні передовсім їм та уявним надприбуткам. Зауважу, що петицію я реєструю не тільки з власної волі, а й під спонукою неодноразових і багаторічних звернень мешканців мікрорайону.

Пропоную новий маршрут. Назвемо його умовно №37. “Митниця – парк Хіміків” (див. ілюстрацію).
Поворотні вулиці: Богдана Хмельницького (нижня, Грандмаркет) – Героїв Дніпра – Козацька – Припортова (річпортівська частина) – Нижня Горова (підйом біля портовської труби) – Іллєнка – бульвар Шевченка – Кобзарська – Сагайдачного – Чорновола – Парк Хіміків. У зворотну сторону – тими самим вулицями і зупинками.

Допускаю, що подібний маршрут може “обійняти” мікрорайони Хімселище, Зелений, Соборний і Богданівський з іншого боку (від Парку Хіміків через Максима Залізняка та центр міста до Припортової і Гагаріна – знову ж до нижньої частини Б. Хмельницького). Такий умовно “37А” спільно з “37” замикав би одним кільцем половину міста Черкаси.

Зараз же прошу підтримати цю петицію про запровадження в контексті транспортної реформи у Черкасах нового маршруту “Митниця – пл. 700-річчя – Хімселище”. Переконаний до того ж, що місто потребує взагалі ПОВНОГО перегляду чинних маршрутів, облаштування нових і переоблаштування старих зупинок, нової угоди про “етику перевезень” тощо”, – йдеться у тексті петиції.

Залиште коментар