Новим керівником міської дитячої лікарні буде В’ячеслав Миколаєнко

Новим керівником міської дитячої лікарні буде В’ячеслав Миколаєнко

У конкурсі на заміщення вакантної посади директора КНП «Черкаська міська дитяча лікарня» переміг В’ячеслав Миколаєнко, інформують у Черкаській міськраді.

Про це міському голові Анатолію Бондаренку доповів директор департаменту охорони здоров’я і медичних послуг Черкаської міської ради Всеволод Кульчиковський.

За словами головного медика Черкас, В’ячеслав Миколаєнко характеризується позитивно, має досвід роботи на посаді головного лікаря Чорнобаївської ЦРЛ, завідувача дитячим ЛОР-відділенням обласної дитячої лікарні, в.о. головного дитячого отоларинголога області.

«В’ячеслав Леонідович сповнений рішучості працювати і забезпечувати функціонування лікарні для того, щоб вона посіла достойне місце серед інших лікувальних закладів міста Черкаси», – зазначив Кульчиковський.

Заступник міського голови Ігор Волошин зазначив, що конкурс за заміщення вакантної посади був проведений відкрито із дотриманням усіх вимог чинного законодавства, у ньому могли взяти участь усі охочі.

«Мої перші кроки на новій посаді будуть в напрямку покращення надання стаціонарної хірургічної допомоги. Також будемо покращувати кадрове оснащення по окремих спеціальностях і проводити роботу із залученню фахівців на вакансії», – зазначив В’ячеслав Миколаєнко.

Міський голова Анатолій Бондаренко вже підписав усі необхідні документи, і Миколаєнко приступить до виконання обов’язків з 14 вересня.

«Вітаю і сподіваюся, що Ви проявите себе як достойний фахівець і наша дитяча лікарня буде розвиватися», – підкреслив міський голова Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар