Новий сквер облаштовують у Черкасах

Новий сквер облаштовують у Черкасах

Нове місце для відпочинку з’явиться в Черкасах. Нині на території колишнього книжкового ярмарку поруч із Центром дитячої та юнацької творчості, що на вулиці Смілянській, облаштовують сучасний сквер. Про повідомив директор комунального підприємства «Черкаські ринки» Тарас Кібало.

На місці скверу вже уклали плитку. Далі перед паркувальним майданчиком закладу громадського харчування, який по сусідству, запланували встановити габіонну огорожу (має вигляд сітки, яка заповнена каменями всередині). Між нею – висадять туї, самшит. А ще –у сквері облаштують клумби й озеленять його деревами ясена, встановлять кілька ліхтарів та лави із сонячними панелями. До слова, із можливістю заряджати свої гаджети.

– Раніше на цьому місці працював ринок. Утім після пожежі, яка сталася в 2014 році, ми зрештою вирішили призупинити тут торгівлю і облаштувати сквер, – коментує Тарас Кібало. – Хочемо зробити це місце затишним та комфортним для жителів Черкас та наших гостей.

Кошти для облаштування нового місця відпочинку біля ЦДЮТ передбачили в програмі соціально-економічного розвитку, інформує пресслужба міської ради.

Залиште коментар