Нині децентралізація – це знищення адміністративно-територіального устрою України, – Бондаренко

Нині децентралізація – це знищення адміністративно-територіального устрою України, – Бондаренко

Анатолій Бондаренко – міський голова Черкас, голова Черкаської обласної організації партії ВО “Батьківщина”, пост на фейсбук

Децентралізація – це ніщо інше, як знищення адміністративно-територіального устрою країни. По тим законопроектам, які подані на сьогоднішній день, зокрема і прем‘єр-міністром Олексієм Гончаруком, в Черкаській області залишиться всього лише три райони. Це призведе до знищення сільських шкіл, нинішніх районних лікарень, закриття ряду освітніх і культурних закладів. Вочевидь, децентралізаційна реформа робилась, і продовжує робитись людьми, які не розуміють, як живуть українські села.

Запропоновані законопроекти сирі, і не мають нічого спільного із європейськими нормами організації адміністративно-територіального устрою. Положення децентралізації і відповідні зміни до Конституції мають бути винесені на всеукраїнський референдум, на якому громадяни самі визначать власне майбутнє. Не можна допустити, щоб децентралізація повторила сумний шлях медичної реформи, яка фактично знищила первинну ланку медичної допомоги.

Залиште коментар