Обласна дитяча лікарня отримала нове обладнання для реабілітації

Обласна дитяча лікарня отримала нове обладнання для реабілітації

Сьогодні, 28 лютого, Національний комітет Товариства Червоного Хреста України вручив Черкаській обласній дитячій лікарні чотири нові апарати для реабілітації, загальна вартість яких становить майже 50 тисяч гривень. Про це повідомляє “Вичерпно“.

За словами заступника генерального директора Національного комітету Товариства Червоного Хреста України Максима Доценка, до лікарні було передано два апарати для електростимуляції, апарат для електрофорезу та апарат для магнітотерапії, які є вкрай необхідними для дитячого відділення.

– Ми зібрали необхідні кошти для закупівлі цього обладнання. Ми не зупиняємося і надалі продовжуємо формувати новий пакет програм. Колеги з Черкащини були досить наполегливими, тому саме цей регіон отримав нове обладнання вартістю 50 тисяч гривень, — зазначив Максим Доценко.

Завідувач центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи, лікар-фізіотерапевт, дитячий лікар-невролог Тетяна Ліва зауважила, що щодня у Черкаській обласній лікарні у середньому проводиться 40-50 процедур електрофорезу, а під час канікул – 70 процедур.

– Ми постійно застосовуємо фізіотерапевтичні методи лікування. Сьогодні ми отримали чотири нові апарати. Такі види апаратів призначенні для лікування різних захворювань. Саме ці апарати є одними із найзатребуваніших під час фізіотерапевтичних процедур. Останнє оновлення таких видів апаратів у лікарні було у 2011 році. Середній термін експлуатації таких видів апаратів становить від п’яти до семи років, — зауважила Тетяна Ліва.

Черкаська обласна дитяча лікарня отримала нове сучасне обладнання (ФОТО)

Жителька Шполянського району Ольга Поволоцька зазначила, що процедури електростимуляції допомагають її хворій доньці Аміні і полегшують біль:

– Ми проходимо курс реабілітації раз на рік. Ми постійно рухаємося вперед. Ця процедура допомагає розслабити м’язи та зняти напруження зі спини, бачимо, що відбуваються певні зміни. За часом такі процедури тривають 10 хвилин на день, а проходимо курс реабілітації упродовж 10 днів.

Залиште коментар