Обвинувачуваного у вбивстві корсунського журналіста відпустили під домашній арешт

Обвинувачуваного у вбивстві корсунського журналіста відпустили під домашній арешт

Під домашній арешт Городищенський районний суд відпустив Вадима Мельника, обвинуваченого в організації вбивства корсунського журналіста Василя Сергієнка, сьогодні. Про це розповів Суспільному товариш убитого Олег Собченко.

Про зміну запобіжного заходу, за його словами, просив захист обвинуваченого, посилаючись на стан здоров’я Вадима Мельника.
Захисник обвинуваченого Валерій Добраниця, каже, що суду було надано багато документів: щодо стану здоров’я, та, за його словами, нібито, розшуку Мельника у 2017 році.

Нагадаємо, з 22 серпня по 14 листопада 2019 року обвинувачений був під домашнім арештом. До цього він був під вартою від 18 травня 2017 року.

22 серпня 2019 року Городищенський райсуд змінив чоловікові запобіжний захід із тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт. За перерозподілом справу розглядав Кропивницький апеляційний суд. Він ухвалив 14 листопада 2019 року рішення про тримання Вадима Мельника під вартою протягом двох місяців.

Корсунського журналіста Василя Сергієнка у квітні 2014 року викрали з двору власного будинку, пізніше його тіло зі слідами тортур знайшли у лісі.

Залиште коментар