Очільник Черкас Анатолій Бондаренко доручив врегулювати низку комунальних проблем

Очільник Черкас Анатолій Бондаренко доручив врегулювати низку комунальних проблем

Мер Черкас Анатолій Бондаренко провів виїзну нараду разом із відповідальними посадовцями департаменту житлово-комунального комплексу та доручив врегулювати комунальні проблеми. Однією з таких є просідання ґрунту біля трансформаторної підстанції в центрі міста.

У дворі будинку, що за адресою Шевченка, 200, просідає ґрунт поруч із трансформаторною підстанцією. Про це міському голові Черкас повідомили тамтешні жителі. Аби з’ясувати, в чому проблема та як її можна вирішити, Анатолій Бондаренко провів виїзну нараду разом із відповідальними посадовцями департаменту житлово-комунального комплексу, повідомляється на сайті Черкаської міської ради.

Як розповів директор комунального підприємства «Міськсвітло» Віталій Терьохін, трансформаторна підстанція на території цього подвір’я живить низку житлових будинків у середмісті та навчальний заклад.

– У разі просідання ґрунту можливе ушкодження кабелів потужністю 10 кіловольт, – прокоментував він. – А це може призвести до обезточення центру міста.

За його словами, виявлену проблему вивчать разом із Черкаським міським РЕМом.

Міський голова Анатолій Бондаренко під час обстеження території навколо підстанції дав доручення детально вивчити ситуацією та знайти шляхи вирішення цієї проблеми. Зокрема, серед варіантів її розв’язання, облаштувати бетонну відмостку біля трансформаторної підстанції.

Залиште коментар