Один із найдавніших вишів Європи – Уманський національний університет садівництва (ВІДЕО)

Один із найдавніших вишів Європи – Уманський національний університет садівництва (ВІДЕО)

Уманський національний університет садівництва – один із найстаріших вишів не лише України, а й Європи.  Сьогодні тут, у кращих традиціях, як і 175 років тому, готують агрономів і садівників, біо- та агроінженерів, виноградарів і технологів, селекціонерів та генетиків.  Як і раніше, випускники займають гідні позиції в аграрній сфері, їхня праця добре оплачується, а їхні прізвища відомі й за межами країни. Про це інформують на сайті uatv.ua.

“80% наших студентів – вихідці з сільської місцевості. У нас невеликий інститут, але можемо похвалитися 26 героями соціалістичної праці, двоє з них – двічі герої соцпраці. Є вже 6 випускників – героїв України”, – каже перший проректор УНУС Іван Мостовяк.

Сьогодні на 6 факультетах університету навчається понад 5 тисяч студентів з усієї України, а також з азіатських і африканських країн.  Освіту можна отримати за 22 спеціальностями на бакалавраті та за 18 – на магістратурі. У ЗВО є також аспірантура.

Найпотужнішими напрямами вважаються агрономія, плодоовочівництво, екологія та захист рослин, лісопаркове господарство, інженерно-технологічні спеціальності.  На денній та заочній формі факультету агрономії нині учиться 700 студентів. Практичною базою слугують поля й сади, розташовані навколо університету.

Однозначно перспективними називають менеджмент, економіку та підприємництво, пов’язане із сільськогосподарською діяльністю.  Університет має курси водіїв, військову кафедру.

Навчатися тут престижно, а з працевлаштуванням проблем не виникає.

Залиште коментар