Олень Вася напав на селянку зі Шполянщини

Олень Вася напав на селянку зі Шполянщини

Торік сім’я з Журавки Шполянського району прихистила мале оленятко, яке відбилося від своєї мами і вже ледве дихало, інформують “Шполянські Вісті”.

Господиня назвала мале дике телятко Васею, навчила його пити з дитячої пляшечки молоко. Знайдою тішилася вся їхня родина, заходили подивитися знайомі. А воно звикло ходити за хазяйкою та її донькою слідом.

На початку нинішнього літа замість колишнього малюка у повітці вже стояла доросла тварина, у якої виросли красиві молоді ріжки. Та попри свою красу і домашнє виховання дедалі частіше у молодого оленя почали проявлятися ознаки дикого звіра. Одного разу господиня відібрала у нього граблі, якими Вася спробував гратися. А той не пробачив жінці такого і вочевидь затаїв зло. Не минуло багато часу, як колишній лісовий мешканець, будучи прив’язаним на подвір’ї, напав на свою рятівницю і побив рогами та гострими копитами так, що вона й досі боїться про те згадувати. Зізнається, що якоїсь миті думала, що аби вижити під копитами Васі…

Потрапляли в немилість оленя й інші родичі та знайомі жінки, які спершу не повірили в таку неочікувану агресивність колись такої милої тваринки. З горем пополам та з допомогою чоловіків оленя вдалося вивезти до лісу подалі від дому.

Пригадуючи, скільки молока від власної корови та зерна згодувала невдячному знайді, жителька села зареклася брати додому диких тварин.

Залиште коментар