Оновлену виставку талановитої молоді відкрили у АРТ-просторі ЦНАПу

Оновлену виставку талановитої молоді відкрили у АРТ-просторі ЦНАПу

У Центрі надання адміністративних послуг відкрили оновлену виставку. У АРТ-просторі ЦНАПу представили мистецьку виставку «Художній школі – 45» дитячої художньої школи ім. Д. Нарбута. Роботи були створені з нагоди 45-річчя заснування школи та 25-річчя з часу присвоєння їй ім’я Данила Нарбута.

У іншому приміщенні – виставка кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ЧНУ ім. Б. Хмельницького «Черкаси в просторі та часі». Третьою локацією незмінно залишається виставка фоторобіт загиблого черкаського військового Володимира Мукана.

На відкриття виставки завітав Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко, який відзначив колектив дитячої художньої школи ім. Д. Нарбута Дипломом Черкаської міської ради за сумлінну працю, вагомі творчі здобутки вихованців закладу, активну участь у культурному та громадському житті міста, розвиток українського мистецтва, надання освітніх послуг на якісному рівні та високий рівень професіоналізму.

Також Анатолій Васильович відзначив Подяками міського голови викладачів Черкаської дитячої художньої школи ім. Д. Нарбута – Анну Чорномаз та Віру Селезньову, які нещодавно брали участь у розписі протитанкових оборонних конструкцій у парку «Перемога» для облаштування «парку Трофейної техніки».

«Талановита молодь – це наше майбутнє! Відчувається, що в кожну роботу художники вклали частинку себе. У їхніх роботах – світла та успішна Україна! Ми будемо й надалі проводити подібні заходи, де митці мають можливість демонструвати свої вміння на широкий загал», – зазначив Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар