Опади, вітер та похолодання: на Черкащині погіршиться погода

Опади, вітер та похолодання: на Черкащині погіршиться погода

Після помірно теплих вихідних, погода продовжує швидко змінюватися : сьогодні, завдяки антициклону, все ще сонячно, повітря прогріється до 15..20°, але вітряно. Проте цей сплеск тепла короткочасний, оскільки надалі – переважатиме циклонічний характер погоди.

Про це інформують у Черкаському обласному гідрометеоцентрі.

Вже у вівторокна Черкащину стане прориватися холодний атмосферний фронт, зарядять короткочасні зливи.

Увечері, коли поривчастий вітер змінить свій напрямок на північно-західні румби, місцями може зриватися мокрий сніг, під кінець дня – різке зниження атмосферного тиску та температури.

Середа і Четвер будуть самими непогожими і холодними, опади триватимуть у змішаній фазі, тобто у вигляді дощу і мокрого снігу, їх кількість прогнозується 6-12 мм, що відповідає 1/3 місячної норми. Мінімальна температура буде близькою до 0°, вдень лише 6-12° тепла. Такі погодні зміни відкинуть нас по температурним показникам на початок квітня. Дискомфорту додаватиме штормовий вітер 15-20 м/с.

Південний напрямок вітру «захищає» територію Черкаської області від потрапляння продуктів горіння з Чорнобильської зони. Рівень гамма-фону знаходиться в межах значень природного радіаційного фону.

«Фінал тижня» теж особливо не порадує. У тил пірнаючих циклонів продовжить надходити свіже повітря з акваторії арктичних морів з температурою на 3-4° нижче норми, тож знову місцями опади, вночі 1-6º тепла, денна температура 10-15º тепла.

Що стосується подальших перспектив, то тільки в останній декаді квітня тепло все ж повернеться.

Залиште коментар