Опалювальний сезон у Смілі може не розпочатися через бездіяльність місцевої влади

Опалювальний сезон у Смілі може не розпочатися через бездіяльність місцевої влади

Діяти рішуче й ухвалювати управлінські рішення, щоби сміляни були з теплом, закликав очільник області місцеву владу. Про це Юрій Ткаченко сказав на координаційній нараді в ОДА.

Як пояснив обласний керманич, опалювальний сезон у Смілі знову під загрозою зриву. Проблеми з місцевим теплопостачальним підприємством – ТОВ «Сміла Енергоінвест».

– Ще з весни ми неодноразово переконували міську владу Сміли приділити належну увагу цьому питанню, не тягнути до нового опалювального сезону, – наголосив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Бо воно в компетенції саме органів місцевого самоврядування. На минулому тижні я зініціював зустріч на рівні НАК «Нафтогаз України». Там поставили умову: якщо «Сміла Енергоінвест», боржник, перерахує 25 млн грн, то отримає необхідне для старту опалювального сезону. Однак це не зароблено. І тільки зараз міською владою зроблені певні кроки щодо пошуку альтернативи – передання послуги комунальному підприємству, замість приватного. Треба діяти рішучіше – іншого варіанта немає! Якщо місто не матиме тепла – відповідальність на міській владі. Там мали б краще засвоїти урок минулого опалювального сезону, коли нам довелося втручатися і задіювати всі можливі важелі, щоби запустити котельні.

Нагадаємо, всі житлові будинки, заклади соціальної сфери та підприємства теплоенергетики області отримали потрібні паспорти й акти готовності. Запаси палива теж достатні. Рівень розрахунків підприємств житлово-комунального господарства за спожиту електричну енергію становить 98%. А за рейтингом НАК «Нафтогаз України», Черкащина перебуває у трійці лідерів за рівнем розрахунків за газ.

Залиште коментар