Орденом ”За мужність” ІІІ ступеня нагородили Олега Савранського (Фото)

Орденом ”За мужність” ІІІ ступеня нагородили Олега Савранського (Фото)

Указом Президента України Петра Порошенка новоселицького атовця Олега Савранського нагородили орденом “За мужність ІІІ ступеня”. Як почувається нагороджений, чи відчув себе героєм? − цікавимось у нього самого, пишуть “Вісті Черкащини“.

− Яке там! Це якийсь жах! − усміхається Олег. − Рік тому до мене зателефонували з військкомату і сказали, що мені прийшов орден. Чекав, що вручать – не дочекався, поїхав забирати сам. З’ясувалося, що в супровідних документах переплутали одну букву, написали “Совранський”, тому відправили все назад, щоб виправити помилку. З тих пір минув рік. За цей час я 4 рази телефонував на урядову “гарячу лінію”, їздив у громадську приймальну Міністерства оборони, і от, врешті, 7 травня мені в Черкасах вручили орден, датований 10 квітня 2017 року. Дали, та й усе! Ні руки не потисли, ні привітали. То ж героєм почуватись не виходить. Щобільше, хотів подати заяву у Катеринопільський соцзабез, щоб мені зробили перерахунок соцвиплат до 5-го травня відповідно до отриманого ордена, так там мені жіночка довго пояснювала, що таким, як я виплата “За особливі заслуги” не передбачена, бо таких дуже багато, й ніхто з них ніяких перерахунків не вимагає. Ця виплата, буцімто, для Героїв СРСР Героїв Соцпраці тощо. Добре, що при мені сапа була (для дружини купив), вона, врешті, й стала аргументом. Мені дозволили написати заяву. Молодша співробітниця установи порадила колезі не йти на конфлікт із чоловіком, озброєним сапою. Та “здалася”, прийняла заяву. Смішно, та й годі.

Олег Савранський у 2014-2015 роках служив добровольцем на Луганщині в “Айдарі”. Нагороджений відзнакою “За взірцеву службу” ІІІ ступеня. У 2016-2017 служив півроку за контрактом уже на Донеччині. Саме за цей період і отримав орден від Президента.

Вітаємо хороброго айдарівця з нагородою!

Залиште коментар