Організаторам «лабораторії» з виготовлення амфетаміну повідомлено про підозру

За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури 4 особам повідомлено про підозру у незаконному виготовленні, зберіганні та збуті психотропної речовини, вчинених за попередньою змовою групою осіб. Про це повідомила пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

За даними слідства група з чотирьох осіб із квітня 2022 року до січня 2023 року на території Черкаського району займалася незаконним виготовленням прекурсору – фенілнітропропену, на основі якого виготовляла психотропну речовину – амфетамін. У подальшому зазначені особи продавали цю речовину споживачам.

Саморобна «лабораторія» розміщувалася у помешканні організатора, де також зберігалися інгредієнти та матеріали для виготовлення вказаних речовин.На цей час щодо трьох осіб продовжують діяти запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою, ще до однієї особи застосований домашній арешт.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі СУ ГУНП в Черкаській області за оперативного супроводу УСР в Черкаській області ДСР НП України.
У разі доведення вини підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 9 до 12 років.

Залиште коментар