П’яна матір не бачила, що її маленькі доньки бовтаються у Дніпрі (ВІДЕО)

П’яна матір не бачила, що її маленькі доньки бовтаються у Дніпрі (ВІДЕО)

На днях у Черкасах поблизу Дніпра містяни звернули увагу на двох маленьких дівчаток, які без догляду бігали по пляжу і бовтались у Дніпрі, а їхня п’яна матір відпочивала на лавці неподалік. Небайдужі громадянаи одразу викликали поліцію.

Виклик на спецлінію 102 надійшов орієнтовно 18:00 години. Поліцейські роти ТОР, які прибули на вказане місце, виявили 6-річну дівчинку та поряд її 4-річну сестричку. Їх годувала небайдужа жінка.

“Діти голодні, а також мокрі, бо бігали по воді. Он їхня мати, вона в стані алкогольного сп’яніння”, — повідомила патрульним черкащанка.

Інспектори відвезли дітей до дитячої лікарні на огляд медикам після, доставили до “Теплого дому”.
Про подію повідомили поліцейських ювенальної превенції, які проводять детальну перевірку.

Інформацію оприлюднила Патрульна поліція Черкащини на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Дівчатка були голодні та мокрі, бо нетвереза мама неналежно за ними доглядала Учора в Черкасах поблизу Дніпра містяни звернули увагу на двох дітей та їхню п’яну матір і одразу повідомили про це правоохоронцям.Виклик на спецлінію 102 надійшов орієнтовно 18:00 години. Поліцейські роти ТОР, які прибули на вказане місце, виявили 6-річну дівчинку та поряд її 4-річну сестричку. Їх годувала небайдужа жінка.“Діти голодні, а також мокрі, бо бігали по воді. Он їхня мати, вона в стані алкогольного сп’яніння”, — повідомила патрульним черкащанка.Інспектори відвезли дітей до дитячої лікарні на огляд медикам після, доставили до “Теплого дому”. Про подію повідомили поліцейських ювенальної превенції, які проводять детальну перевірку.#ПатрульнаПоліціяЧеркас #ПорядокЦеТи

Опубліковано Патрульна поліція Черкаської області Субота, 18 квітня 2020 р.

Залиште коментар