П’ятьом черкаським ОСББ виділили кошти на спортивні майданчики

П’ятьом черкаським ОСББ виділили кошти на спортивні майданчики

380 тисяч гривень державної цільової субвенції надійшло до міського бюджету на встановлення спортивних ігрових майданчиків у п’яти черкаських ОСББ. А саме: ОСББ «Перемоги-22» по вул. 30 років Перемоги, 22, ОСББ «Перемоги-22/1» по вул. 30 років Перемоги,22/1, ОСББ «Гоголя 221» по вул. Гоголя,221, ОСББ «Перемога 62-13»  по вул. 30 років Перемоги, 62 і вул. Героїв Майдану,13 та ОСББ «Білий лебідь-2016» по вул. Сумгаїтська, 51.
Загалом спільно із співфінансуванням з міського бюджету на зазначені майданчики для вказаних ОСББ  передбачено майже 400 тисяч гривень.
 В. о. директора департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Юрій Панченко сьогодні ознайомив голів зазначених  ОСББ із перспективою облаштування на їх прибудинкових територіях таких об’єктів.
– Міський бюджет отримав цільові кошти державної субвенції для п’яти черкаських ОСББ. Дивно було б не скористатись такою можливістю та не встановити відповідні майданчики на їх подвір’ях. Адже мова йде про жителів Черкас, про їх сім’ї та  дітей, які займатимуться на них. Тому, отримавши погодження від вищевказаних об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на облаштування на їх території спортивних ігрових майданчиків, ми розпочинаємо процедуру з проведення конкурсу на визначення кращих пропозицій щодо якості, технічних параметрів і зовнішнього вигляду. Переможець має запропонувати найменшу ціну та найякіснішу продукцію. Монтаж та обслуговування таких об’єктів здійснюватиме КП «ЧЕЛУАШ», на баланс якого будуть передані ці майданчики, – розповів Юрій Вікторович.
Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

 

Залиште коментар