П’ять років тюрми за двадцять дубів, зрубаних у лісосмузі

П’ять років тюрми за двадцять дубів, зрубаних у лісосмузі

Засудили черкащанина, який самовільно вирубав 20 дубів у лісосмузі. А не так давно він сам був правоохоронцем.

У грудні 2019 року чоловік вирізав 20 дубів у лісопосадці на Чорнобаївщині, чим завдав збитків державі. Суд призначив йому покарання, про це Суспільному повідомили в пресслужбі прокуратури Черкаської області.

“Слідство встановило, що обвинувачений, у грудні 2019 року, за допомогою бензопили вирізав 20 дубів, перебуваючи на земельній ділянці, що не визначена для вирубки лісу та розташована в адміністративних межах одного із сіл Чорнобаївського району. Чим завдав збитків державі на суму майже 95 тисяч гривень”, – зазначили в пресслужбі прокуратури Черкаської області.

Чорнобаївський районний суд визнав винним місцевого жителя в незаконній порубці дерев у лісовому захисному насадженні, що заподіяло тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 246 КК України).

Суд призначив йому покарання – 5 років позбавлення волі, на підставі ст. 75 КК України звільнив від відбування покарання з випробуванням на іспитовий строк тривалістю 1 рік і поклав обов’язки, передбачені п.п. 1, 2, ч. 1, п.2 ч. 3 ст. 76 КК України. Так що сидіти у в’язниці за скоєне засудженому, поки не доведеться. Якщо за період іспитового терміну він не вчинить нове правопорушення.

 

Залиште коментар